Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

Tony Jaa

 •   Doğum Yeri: Tayland
 •  Doğum Tarihi: 5 Şubat 1976
 •   0 Hayranı Var

Tatchakorn Yeerum, daha önce uluslararası olarak Tony Jaa ve Tayland'da Jaa Phanom olarak bilinen Tayland dövüş sanatçısı, oyuncu, aksiyon koreograf, stuntman, yönetmen ve Budist rahibe. Filmleri arasında Ony-Bak: Muay Thai Savaşçısı (2003), Tom-Yum-Goong (Savaşçı Kral ya da Koruyucu olarak da bilinir) (2005), Ong Bak 2: Başlangıç ​​(2008), Öfkeli 7 (2015) ve SPL II (Kill Zone 2 olarak da adlandırılır) (2015).
Tony Jaa Surin'deki kırsal alanda Rin'e (née Saipetch) ve Thongdee Yeerum'a doğdu. Maha Sarakham Beden Eğitimi Enstitüsünden mezun oldu. Onun memleketi Bangkok'a 400 km uzaklıktadır. Büyüdüğü sırada dövüş sanatlarını öğrenmek için ilham kaynağı olan tapınak fuarlarında Bruce Lee, Jackie Chan ve Jet Li'nin filmlerini izledi. Onlardan çok ilham aldı ki, ev işleri yaparken ya da arkadaşlarıyla oynarken, babasının pirinç tarlasında uyguladığı dövüş sanatı hareketlerini taklit ederdi.
Jaa, "[Chan, Lee ve Li] ne çok güzel, çok kahraman bir şey yapmak istedim", 2004 yılına ait bir röportajda Time'a verdiği demeçte. "Ustaların yaptıklarını gördüğüm gibi hareketi yapana kadar uyguladım."
Muay Thai'de 10 yaşındaki yerel tapınakta eğitim almaya başladı ve 15 yaşında, dublör ve aksiyon filmi yönetmeni Panna Rittikrai'nin bir protestanlığı talebinde bulundu. Panna, Jaa'ya Maha Sarakham Eyaletindeki Maha Sarakham Beden Eğitimi Koleji'ne katılmalarını söylemişti. Tony Jaa, Muay Thai rekoruna 5 galibiyet ve 0 kayıp verdi.
Tayland'da doğmuş olmasına rağmen, Jaa aslında Kuy inişindendir ve Thai, Kuzey Khmer (Surin'deki insanların yaklaşık% 50'lik dilidir) ve Kuy konuşabilir.
Tony başlangıçta 14 yıldır strafor olarak çalıştı, Muay Thai Stunt, Panna filmlerinin çoğunda göründü. Dövüş sanatları oyuncusu, filin sırtına bir filin sopalarını ve taklit etmesini gerektiren bir enerji içeceği için bir reklam yaptığında Sammo Hung'ı ikiye katladı. Ayrıca Tayland televizyon dizisi Insee Daeng (Kırmızı Kartal) 'da dublör çiftti.
Birlikte, Panna ve Jaa muay Thai'nin öncülü olan muay boran'a ilgi duydu ve bu film hakkında bir film geliştirmek amacıyla dört yıl boyunca sanatta çalıştı ve eğitim aldı. Sonunda, Jaa'nın eğitmen Grandmaster Mark Harris'in yardımıyla neler yapabileceğini gösteren kısa bir filmi bir araya getirdiler. Gösterdikleri kişilerden biri, prodüktör direktörü Prachya Pinkaew'ydi, bu da usulüne göre etkilendi.
Bu, Ong-Bak'a yol açtı: 2003'te Muay Thai Warrior, Jaa'nın önde gelen bir adam olduğu ortaya çıktı. Jaa, tüm stuntsları mekanik yardım ya da bilgisayar tarafından üretilen efektler olmadan yaptı ve aşırı akrobasi tarzı ve hızlı, dans benzeri hareket tarzlarını sergiledi. Filmde çekilen yaralanmalar bir bağ yaralanması ve burkulmuş bir bileği içeriyordu. Filmdeki bir sahne, kendi pantolonları patlarken başka bir aktörle dövüşmeyi içeriyordu. "Ben aslında yanmışım," diye 2005 yılında yapılan bir röportajda söyledi. "Gerçekten konsantre olmalıydım çünkü pantolon ateşe atıldıktan sonra alevler çok hızlı yayıldı ve kaşlarımı, kirpiklerimi ve burnumu yaktı ve daha sonra doğru yapmak için birkaç adım daha daha fazla uğraştum" dedi.
İkinci önemli filmi Taylandlı bir çorbanın adını ve filleri taklit eden muay thai tarzını içeren Tom-Yum-Goong (ABD'deki Koruyucu) idi. 2006 yılının Ağustos ayında New York'ta, The Moving Image Müzesi'nde bir görüntü de dahil olmak üzere The Protector'un ABD sürümünü tanıtmak için bulunmaktaydı.
Sahamongkol Film International, Tony Jaa'nın üçüncü filminin Prapas Chonsalanont'tan bir senaryo ile Taylandlı iki kılıç dövüş sanatıyla ilgili olarak Kılıç veya Daab Atamaları olacağını duyurdu. Fakat Prachya ile Jaa arasında bir açıklama yapılmadığı için kamuya açıklanmamış olan Kılıç iptal edildi.
Mart 2006'da Ong-Bak, Ong-Bak 2'nin devamı olacağı bildirildi. Jaa yönetmenlik ve oyuncu yönetmeni olarak 2006 sonbaharında prodüksiyona başladı ve Aralık 2008'de serbest bırakıldı.
Jaa ve Amogelang Ong-Bak 2 üzerinde çalışırken, yönetmen Prachya Pinkaew ve koreograf Panna Rittikrai'nin eylemi, bir kadın dövüş sanatçısı Nicharee Vismistananda'nın oynadığı Çikolata üzerinde çalışıyor ve 6 Şubat 2008'de piyasaya sürülüyordu. Jaa küçük bir rol oynamıştı Filmin sonuçta iptal edildiği halde Chatrichalerm Yukol'un yönettiği King Naresuan film serisinin üçüncü bir taksidi. Ong Bak 3, 2010 yılında piyasaya çıktı ve bu Tayland üçlemesinin bir sonucunu verdi.
Filmleri, yönetmen Brett Ratner'dan Rush Hour 3'te Jaa'yı seçmesi için kahraman Jackie Chan'in dikkatini çekti. "Tony Jaa'nın yönetmen videolarını verdim, çünkü Tony Jaa'nın tüm aksiyon yıldızlarının en iyi köşesinde yer aldığını düşünüyorum, "Chan Associated Press'e verdiği demeçte; "Yönetmen onu çok seviyordu," dedi Chan. Bununla birlikte, Jaa, Ong Bak 2'nin çekimiyle çizelgelenme çatışmaları nedeniyle katılamayacağını söyledi. Tony Jaa, aynı zamanda Ong Bak 3'ü prequel Ong Bak 2'nin devamı olarak serbest bıraktı. 28 Mayıs 2010'da Jaa, Budist rahip, Surin'deki bir Budist tapınağında, Tayland.
Manastırı terk ettikten sonra, Jaa'nın Sahamongkol film şirketi ile anlaşma yapmasını kabul eden herkesi şaşırttı. Jaa, çikolata yıldızı Jija Yanin'in de rol aldığı Tom Yum Goong 2'yi filme aldı. İlk kez Jaa büyük ekranı başka bir dövüş sanatları yıldızı ile paylaştı. Yönetmen Prachya Pinkaew ve koreograf Panna Rittikrai de bu film için geri döndü.
2013'te Taylandlı batı komedisi A Man Will Rise'de (henüz bitmemiş halde) Dolph Lundgren ve 2014'te Ekachai Uekrongtham'ın yönettiği Lundgren'in evde beslenen hayvan ticareti Skin Trade'de ekip kurdu. Daha sonra Jaa, James Wan'ın yönettiği bombalamaya hazır aksiyon filmi Furious 7'de rol aldı. Jaa, Hong Kong'daki Çinli aksiyon filmi SPL II'de, diğer aktör Wu Jing ile de bir araya geldi.
Jaa kısaca Kickboxer'ın yeniden yapımcılığına bağlandı: Vengeance.Ancak, Kasım 2014'te projeden çıktığı açıklandı. Jaa'nın sonraki projesi XXX: Vinald Diesel ile oynuyor. Dönüş: Xander Cage.
Tony Jaa 29 Aralık 2011'de evliliğini uzun süredir kız arkadaşı Piyarat Chotiwattananont'a resmen kaydetti. Düğün töreni 3 Mayıs 2012'de yapıldı. Çiftin bir kızı var.

  Tony Jaa Rol Aldığı Filmler - Tony Jaa FilmleriTümünü Gör
 • 1080P
  Hızlı ve Öfkeli 7 izle
  Hızlı ve Öfkeli 7 izle
  2014 yılında çekimlerine başlanan Hızlı ve Öfkeli 7 duyurulmasının artından, Paul Walker‘ın ölümü ile tüm Dünya büyük bir şok yaşamıştı. Çekimler bir süre aksaklığa uğrasa d...
  •   Tür : Polisiye - Suç, Aksiyon, Gerilim
  •   İzlenme: 2171
  •   2
     0
  •   Vizyon : 2015
  •   Süre : 140 Dk.
  IMDb8.3
  Dublaj
  1080P
  Yeni Nesil Ajan 3: Xander Cage'in Dönüşü izle
  Yeni Nesil Ajan 3: Xander Cage'in Dönüşü izle
  Devlet ajanı olan Xander Cage’in (Vin Diesel) kendi kendini gönderdiği sürgünden dönüşünü, ölümcül alfa savaşçı Xiang ve ekibiyle Pandora’nın Kutusu olarak bilinen tehli...
  •   Tür : Aksiyon, Gerilim, Yeni Nesil Ajan Serisi
  •   İzlenme: 2798
  •   23
     0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 107 Dk.
  IMDb8.0
  Dublaj
  1080P
  Asla Pes Etme 3 izle
  Asla Pes Etme 3 izle
  Dövüş sanatlarında ustalaşan aktör Michael Jai White’ın yönetmenlik için kamera arkasına geçtiği Asla Pes Etme serisinin 3. filminde, başrolde Michael Jai White başta olmak üzere Josh Barnett v...
  •   Tür : Dram, Aksiyon, Asla Pes Etme Serisi
  •   İzlenme: 2176
  •   1
     0
  •   Vizyon : 2016
  •   Süre : 100 Dk.
  IMDb8.0
  Dublaj
  1080P
  Baskın 3 İzle
  Baskın 3 İzle
   Aksiyon ve gerilimin durmaksızın kesintisiz devam ettiği ender filmlerden biri olan The Raid 3 - Baskın 3 filminde de aksiyon ve gerilim kaldığı yerden devam ederek izleyicilerin karşısında....
  •   Tür : Polisiye - Suç, Aksiyon, Gerilim
  •   İzlenme: 3867
  •   7
     2
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 130 Dk.
  IMDb8.3
  Fragman
  Tony Jaa Haberleri Tümünü Gör
Yeni Nesil Ajan Bu Sefer 08 Ocak 2017
Vin Diesel'in başrolünde olduğu Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü'nden yeni bir klip geldi!...
Haberi Oku   254   0
Yeni Nesil Ajan'dan Yeni Poster Geldi!20 Aralık 2016
Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü filminden yeni içerikler gelmeye devam ediyor!...
Haberi Oku   290   0