Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

Ali Larter

 •   Doğum Yeri: ABD
 •  Doğum Tarihi: 28 Şubat 1976
 •   0 Hayranı Var
Alison Elizabeth "Ali" Larter, Amerikalı bir aktristir. 1996'da esquire dergisi aldatmacasında kurgusal modeli Allegra Coleman'ı canlandırdı ve 1990'lı yıllarda birçok televizyon şovunda rol aldı. Filmde ilk kez Varsity Blues'da (1999), ardından Haunted Hill'de House (1999), Final Destination (2000) ve Final Destination 2 (2003) adlı korku filmleri izledi.
Larter, Bollywood filmi Marigold (2007) ve gerdanlık Obsessed (2009) rollerine ek olarak Legally Blonde komedi filmi (2001) ve romantik komedi "A Lot Like Love" (2005) gibi önemli rolleri üstlendi. Niki Sanderson ve Tracy Strauss'un ikili rollerini NBC bilimkurgu drama Heroes'da oynadı (2006-10). Larter, Resident Evil: Extinction (2007), Resident Evil: Hayat Sonrası (2010) ve Resident Evil: Final Bölümünde (2017) video oyunu kahramanı Claire Redfield'ı canlandırmasının ardından daha da ünlendi.
Larter'in medyadaki varlığı, 2007'de Maxim, FHM ve Stuff'ın yanı sıra People dergisinin "En İyi Kıyafet Listesi" tarafından derlenen listelerdeki görünüşü ile pekiştirildi. Kitabı Kitchen Revelry: Evimden Sizlere Bir Yıllık Şenlikli Menüler yayımladı Eylül 2013.
Larter, New Jersey, Cherry Hill'de doğdu. Larter, bir emlak şirketi olan Margaret'in ve bir kamyon şefi Danforth Larter'in kızıydı. Carusi Orta Okulu'na katıldı ve daha sonra modeli olarak Cherry Hill Lisesi'nden mezun oldu, ancak modelleme nedeniyle lise yılını bitirmedi. Annesi 18 yaşına gelene kadar her yere eşlik etti. Ana babası o zamandan beri Pennsylvania'ya taşındı.
Larter, 13 yaşına gelene kadar onun bir erkek atıcı olduğunu söyledi. Aniden o, altı inç filizlendi, kilo aldı ve önemli eğrileri. Ertesi yıl Ford model ajansı tarafından imzalandı. Larter modelleme kariyerine, 14 yaşındayken bir model izci onu sokakta keşfedinceye ve bir Phillies ticari yıldızında oynamak istediğinde başladı; Bu, New York'taki prestijli Ford Modelleme Ajansı ile modelleme sözleşmesine yol açtı. Larter, daha sonra, Avustralya, İtalya ve Japonya'da üst düzey yılını atladı ve bu ülkede on yedi yaşında geçici olarak yerleşeceği bir ülke oldu.
Larter, İtalya'da modellik yaparken diğer modeli ve istekli aktris Amy Smart ile tanıştı ve ikisi "anında arkadaş oldu" dedi. Modelleme işi daha sonra Los Angeles'a götürdü, orada iken Akıllı ile oyunculuk dersleri almaya karar verdi. İkisi birlikte birlikte bir eve taşındı. Kasım 1996'da Larter, Esquire dergisinin kurgusal model Allegra Coleman'ı canlandırdı. Larter, kapak ve ardından gelen ünü hakkında konuşurken "Hollywood'da kapı açıldığında onunla kaçmanız gerekiyor, biliyor musunuz?" Dedi. Larter halen IMG Modelleri ile imzalandı.
Larter 1997'de çeşitli televizyon programlarında yer aldığı ilk profesyonel rollerini üstlendi. Brooke Shields televizyon dizisi Aniden Susan'ın ve kısa süren Chicago Sons dizisinin bir bölümünde göründü. Bu rolleri Dawson's Creek, Chicago Hope ve Just Shoot Me'da bir dizi başka görünüş izledi!
1999 yılında Larter, Dawson's Creek yıldızı James Van Der Beek ve yakın arkadaşı Amy Smart ile yeniden bir araya gelerek yaklaşan drama Varsity Blues'da film başlangıcını yaptı. Akıllı, Larter'ı ana karakterlerden biri için bir sevgi ilgisi olan Darcy Sears'ı oynadığı film için seçmelere ikna etti. Varsity Blues, 53 milyon ABD doları tutarında bir gişe hasılatı çizdi. Ayrıca 1999'da genç komedilere "Giving It Up" ve "Beni Çılgınlaştır" adlı filmlerde destek verdim ve Haunted Hill'de, yaklaşık 20 milyon dolarlık yeniden yapılan House onda rol aldı. Terk edilmiş bir sığınma evinde bir partiye davet edilen bir grup yabancının ardından gelen korku filmi, eleştirmenler tarafından cezalandırıldı ancak açılış haftasonunda 15 milyon dolar hasılat elde etti ve toplamda 40 milyon doları aşkın para kazanmaya başladı.
Larter, genç doğaüstü korku filmi Final Destination (2000) 'un ana karakterlerinden biri olan Clear Rivers'de rol aldı. Devon Sawa ve Kerr Smith'in de rol aldığı filmin öncülüğü, uçak kazasında hayatta kalan birkaç gencin peşinden gitti ancak ölümle kendiliğinden saplandı ve öldürüldü. Tiyatro turunun sonunda Nihai Hedef 112 milyon dolar kazandı. 2001'de, Really Witherspoon ile birlikte Legally Blonde adlı komedi filminde rol aldı. Kocasının cinayetinden suçlanan dul kadın Brooke Taylor Windham'ı canlandırdı. Film açılış haftasonunda 20 milyon dolarla en yüksek puanı alan ve dünya çapında 141 milyon dolar kazanan sona erdi. 96 milyon dolarlık kısmı yurtiçi piyasalardan sağlanan toplam brütle, yasal olarak Blonde, Larter'in yurtiçindeki en yüksek hasılat yapan filmidir.
Larter sonraki batı komedisi American Outlaws'da Zerelda Mimms olarak göründü. Les Mayfield'ın yönettiği ve Colin Farrell ve Scott Caan'ın başrollerinde oynadığı film, tiyatro oyunlarının sonunda 13 milyon dolar kazanan eleştirmenlerce ve gişelerde başarıyla eleştirildi. Ayrıca Kevin Smith'in Jay ve Sessiz Bob Strike Back'de rol aldı. Larter, o yıl Maxim dergisinin kapağında çıktı ve New York City'deki The Vagina Monologues sahne oyununda yer aldı. Larter, 2002 baharında Los Angeles'tan New York'a taşındı. "L.A.'nin baskılarını halletmek için çok gençtim ve etkilendim" Larter bir röportajda "Ben şu anda bir kadınım, daha kolay etkilenebilen küçük kız değilim" diye hatırlattı.
İlk projesi Final Destination adlı Final Destination filminin devamı olan The Final Destination adlı filmin devamı niteliğindeki Clear Rivers rolünü yeniden canlandırmaktı. Larter, IGN'ye verdiği bir röportajda franchise'a geri döndüğünü açıkladı: "New Line bana geri gelmemi istediğinde, bunu düşündüm. Bana yazıyı gösterdi ve bana biraz bilgi vereyim, gerçekten çok güzeldi. " Film, dünya çapında 90 milyon ABD doları tutarında karışık kritik bir resepsiyona imza attı. Larter, bir yıl sonra gerilim filmi Three Way'de rol aldı ve 2005 yılında bağımsız siyasi gerilim filmi Confess'te rol aldı ve Amanda Peet ve Ashton'ın rol aldığı romantik komedi "A Lot Like Love" da rol aldı. Kutcher.
Larter, 2005 yılında Los Angeles'a geri döndü. İlk yaptığı seçmelere NBC bilimkurgu drama televizyon dizisi Heroes içindi. Larter, Tim Kring'in yarattığı şovda DID'li Niki Sanders ve Tracy Strauss karakterlerini canlandırdı. Larter'in ilk karakteri olan Niki Sanders, eşi, annesi ve Jessica ve Niki adlarıyla giden, insanüstü güç ve alternatif karakterler sergileyen eski bir internet striptizcisi Las Vegas'dı. "Ali parçayı okumuş ve içeri girdiği andan itibaren sahiplenmiştir." Kring, Chicago Tribune'e "Bu çok etkileyici bir seçmeliydi." Dedi. Larter, üçüncü sezonun başında, nesneleri dondurma yeteneğine sahip olan Tracy Strauss'un yeni karakterini oynamaya başladı; Ve sonra vücudunu suya çevirin.
Larter, Salman Han'ın yanında Marigold (2007) 'de rol aldı. Film Ağustos 2007'de piyasaya çıktı ve Hindistan'a gidip Bollywood'un egzotik dünyasında kendine yer bulan bir Amerikalı aktristin (Larter) etrafında döndü. Film 2004 Haziran'ından başlayarak Kuzey Hindistan'da ve Londra'da gerçekleşti. Larter, BBC'ye verdiği röportajda bu rolü "şarkı söyleme ve dans etme korkumumun üstesinden gelmek için bir fırsat" olarak belirtti; çünkü profesyonel bir eğitimim yok [...] Gerçekten Karakterine odaklandı ve devam ettiği bu yolculuğu ve yaşadığı deneyimleri severdi. " Filmde rolüyle yedi kişilik maaş ödendi.
2007'de, Mili Jovovich'in Resident Evil: Extinction filminde, filmde güvenli bir sığınak arayan Alaska'ya giden zombi kıyamet konvoylarının konvoyunun lideri Claire Redfield karakterini canlandırdığı göründü. Rolü Mayıs ayından Temmuz sonuna kadar çekim yaptığı için Meksika'daki Mexicali'ye gönderildi ve saçlarının açık kırmızı renkte boyaması gerekiyordu. Larter, karakterini şöyle anlattı Claire: "Bu konvoyun lideri oldu, o inanılmaz derecede güçlü, sabırlı bir tavır sergiliyor ve bu konvoyda bulunan herkes için rol yapıyor, birine, bir dosta, en iyi arkadaşa anne olalım" dedi. Negatif değerlendirmelere rağmen, film dünya çapında 147 milyon ABD doları tutarında bir katkı sağladı. Aynı yıl Hayes McArthur'la birlikte Homo Erectus adlı komedide göründü ve gitarist Hank Garland'a dayanan biyografik drama Crazy'de Evelyn Garland olarak göründü. Larter, Screen Gems'in yapımcı gerilim filmi Obsessed'de (2009) Beyoncé ve İdris Elba'nın karşısında rol aldı. Film, Knowles'ın karakteriyle olan evliliği Larter'in canlandırdığı bir işçinin agresif çıkarları tarafından tehdit edilen bir ofis yöneticisini (Elba) izliyor. Larter, Glam'la yaptığı bir röportajda "kızgın bir kadın oynamaktan heyecanlandı" dedi. Karanlık, savunmasız ve biraz delice duygu dolu kadınlarla oynamayı seviyorum. Film karışık incelemelere bırakıldığında Larter, performansı nedeniyle övüldü. The London Evening Standard'ın Derek Malcolm filminin "Ölümcül Cazibe" nin karanlık bir şekilde yeniden işlendiğini hissetti ve şunları kaydetti: "Patolojik minx olduğu için Larter bununla ilgili en iyi şey" dedi. Saplantı, açılış haftasonunda 28 milyon ABD doları ile açıldı ve toplam 68 milyon ABD doları brüt ABD doları karşısında Larter'in en yüksek hasılat elde eden filmi haline geldi. Larter'in Üçüncü Gençlik Seçimi Ödülü'ne aday gösterildi ve Beyonce ile En İyi Dövüş için MTV Sinema Ödülü kazandı.
Larter, Alice (Milla Jovovich) tarafından kurtarılamadan önce, 3D olarak filme alınan ve kurmacanın Umbrella Corporation tarafından pusuya düşüp zihinsel olarak manipüle edildiğini gördüğü Resident Evil: Afterlife (2010) filmindeki Claire Redfield rolünü tekrarladı. Claire rolüne döndükten sonra JoBlo.com ile yaptığı röportajda "Sanırım insanlar beni seviyor [...] Beni geri getirdiklerinden dolayı heyecanlıyım [...] Adamla çalışmak için [Paul WS Anderson] bu dünyayı gerçekten yaratan ve bu vizyonu bu sonraki taksitte yer almak konusunda beni heyecanlandıran şey "olarak belirtti. Daha önceki Resident Evil girdileri gibi film de olumsuz değerlendirmelerden geçti ancak dünya çapında 296 milyon ABD doları kazanarak büyük bir ticari başarı elde etti.
Afterlife'nın ardından, Larter, ailesine odaklanmak için kariyer ortamı yakaladı ve Lovesick komedisinde (2014) başarılı ama psikotik bir adamın (Matt LeBlanc) sevgi dolu ilgisini çekti. Film, 15. yıllık Newport Beach Film Festivali'nde gösterildi ve VOD için serbest bırakıldı ve tiyatroları seçti. George C. Wolfe'nin yönettiği ve Hilary Swank, Emmy Rossum ve Josh Duhamel'in oynadığı bağımsız bir drama You're Not You (2014) filminde ALS'li bir kadının "hava şartlarındaki" arkadaşını canlandırdı.
Larter, 2014'te, TNT'nin Legend dizisinin ilk sezonunda, FBI'ın Derin Kapak İşlemleri operasyonunda Crystal Quest olarak görünen bir bölüm aldı. Larter, evinde kötü güçlerle savaşan tek bir anne olan Madison olan doğaüstü gerilim The Badicalical (2015) adlı filminde rol aldı. Bir VOD için dağıtıldı ve yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nin belirli bölgelerinde sınırlı bir şekilde yayınlandı, film büyük ölçüde karışık yorumlar aldı; Los Angeles Times gazetesi'nden Gary Goldstein, "zayıf korku gerilimi" olarak nitelendirdiği "dolaysıyla, görünüşte daha karmaşık olan karakterinin az gelişmiş" olduğunu hissetti.
Larter, Claire rolünün insanlığın kalıntılarını kurtarmak için Alice (Jovovich) ve Kırmızı Kraliçe ile bir araya geldiği Resident Evil: Final Bölümünde (2017) rol aldı. 312 milyon ABD doları üzerinde dünya çapında brüt olan, büyük bir karışık eleştiriye rağmen, film en büyük gişe başarısı olarak ortaya çıktı. Nisan 2017 itibarıyla, Larter'in filmleri dünya çapında 1.31 milyar ABD doları üzerinde hasılat elde etti. Major League Baseball oynamak için ilk kadın olma yolunda tarihe geçen genç siyah bir kadın hakkında Fox dizisi Pitch'de Amelia Slater rolü oynuyordu.
Larter, model olarak zamanı boyunca rol oynamak için Los Angeles'a taşındı. 2002'de New York'a üç yıl süreyle taşınmıştır. Larter, Phillymag ile yaptığı bir röportajda, "Endüstrinin baskısı dışında kendimi tanımlamak için biraz zaman ayırdı" dedi .Benim bir bölüm hayatımın geri kalanında bunu yapmak isteyip istemediğimi bilmek zorunda kaldı. ." Ocak 2005'te Kahramanlar'da rol almak üzere Los Angeles'a taşındı. Aralık 2007'de Larter ve daha sonra uzun süredir sevgilisi olan Hayes MacArthur evlenmek üzere meşguldü. National Lampoon'un Homo Erectus'unda tanışmışlardı. Larter, Cosmo'yla 2007 yılında düzenlediği bir röportajda "Üç hafta sonra erkek arkadaşıma onunla evlenmek istediğimi ve yarın yapabileceğimizi söyledim" dedi. Larter, 1 Ağustos 2009'da, MacArthur'un ebeveyni Kennebunkport, Maine'de bulunan samimi bir açık hava töreninde MacArthur'la evlendi. Törende konuklar arabalar aracılığıyla MacArthur'un mirasını onurlandıran İrlanda müziğinin seslerine ulaştı; Davterler arasında Larter'in yakın arkadaşı Amy Smart'dı. Çift daha sonra 2.9 milyon dolarlık Hollywood Hills'de üç katlı bir ev satın aldı. Larter, 20 Temmuz 2010'da kendisinin ve MacArthur'un ilk çocuğunu beklediğini ve daha sonra Jimmy Fallon'la birlikte 10 Eylül'de Geç Gece bölümünde bir oğlanın beklediğini söylediğini açıkladı. Larter, MacArthur ile birlikte gebelik haberi gizlemek için Avrupa'yı ülkeden terk ettiğini itiraf etti. Larter, çiftin oğlu Theodore Hayes MacArthur'u 20 Aralık 2010'da doğurdu. Larter, Ağustos 2014'te kendisinin ve MacArthur'un ikinci çocuğunu o kışın beklediğini doğruladı. 15 Ocak 2015'te ikinci çocuğunu, Vivienne Margaret adlı bir kızını doğurdu.
Cosmopolitan'la yaptığı bir röportajda Larter, "sevdiğim bir TV şovunda çalışıyorum, saygı duyduğum aktörlerle film yapma şansım var, ve istediğim adamın yanında" Hayatımı geri kalanını benimle zorlayan, beni iten ve beni heyecanlandıran .... İşte bu savaşçı benim için bu tür biraz dinlenmek gerekiyor. Kendimi korumak için çok zor olmaya ihtiyacım yok. " Larter, Vanity Fair'in filmi Obsessed'in prömiyeri sırasında yaptığı konuşmada "Ben pişirmeyi severim, hafta sonlarını yemek kitapları okumak için harcıyorum - bu gerçekten gevşeme" dedi. Scarface, The Bourne Identity, Best in Show, Blue Sky ve Gray Gardens'ı en sevdiği filmler arasında yer aldı.
Aktörden yazara geçişiyle ilgili olarak 2013'te People'a konuşan Larter, "Oğlum doğduktan sonra, oyunculuğa ne kadar zaman ayırdığımı ve ne kadar çok sevdiğimi anladım, ancak ayarlanmadığımda [...] Akşam yemeği partileri atarken ya da yemek pişirmeyi ve bir şekilde eğlendirmeyi düşünüyorum, [...] Yani ne istediğini biliyordum, belki de bir kitap koymaya çalışacağım, sanki bu benim için yapacak eğlenceli bir şey gibi geliyor -zaman." Larter'ın iki köpek Jackpot ve Ella'sı var.
  Ali Larter Rol Aldığı Filmler - Ali Larter FilmleriTümünü Gör
 • 1080P
  Ölümcül Deney 6: Son Bölüm izle
  Ölümcül Deney 6: Son Bölüm izle
  Alice insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olmuştır. Şimdi ise kabusun başladığı yer olan Racoon Şehri’ndeki Kovan’a geri dönmek zorundadır. Umbrella Şirketi ise, kıyametten kurtulan so...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Korku, Aksiyon
  •   İzlenme: 1428
  •   9
     0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 106 Dk.
  IMDb8.0
  Dublaj
  1080P
  Son Durak 2 izle
  Son Durak 2 izle
  19 yaşındaki Kimberly Corman, arkadaşlarıyla birlikte Daytona Beach'e doğru bir yolculuğa çıkmıştır. İlk başlarda her şey yolunda gözükmektedir. yola bakarak geçirecekleri ateşli saatlerin hayalini kurarlarken ...
  •   Tür : Korku, Gerilim, Son Durak Serisi
  •   İzlenme: 2099
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2003
  •   Süre : 90 Dk.
  IMDb7.9
  Dublaj
  1080P
  Ölümcül Deney 4: Ölümden Sonra izle
  Ölümcül Deney 4: Ölümden Sonra izle
  Dünya virüsün etkilerinden sarsılıp insanlar zombilere dönüşürken, Alice(millaJovovich) sağ kalanları bulup onları kurtarma macerasına devam ediyor. Umbrellayla olan savaşı yeni boyutlar kazanıyor, fakat Alic...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Korku, Aksiyon
  •   İzlenme: 651
  •   3
     0
  •   Vizyon : 2010
  •   Süre : 97 Dk.
  IMDb7.5
  Dublaj
  1080P
  Son Durak 6 Türkçe Dublaj izle
  Son Durak 6 Türkçe Dublaj izle
  Son durak hayranları bu filmle aradığını tam anlamıyla bulacak.İzlemeye doyamadığımız meşhur gizem ve gerilim filmi serinin son filmiyle karşınızda.Tekrar tekrar izleyeceğiniz bir film ve birbirinden gizemli konuları ele alan Son Durak s...
  •   Tür : Korku, Gerilim, Son Durak Serisi
  •   İzlenme: 31387
  •   102
     15
  •   Vizyon : 2016
  •   Süre : 99 Dk.
  IMDb7.0
  Fragman
  1080P
  Son Durak 1 izle
  Son Durak 1 izle
  Alex lise arkadaşları ile beraber Paris'e gezmeye gitmeye hazırlanmaktadır. 180 numaralı uçağın düşüşünü önceden gören Alex arkadaşlarını uyarır. Uçağa binmenin iyi bir fikir olmadığına ikna...
  •   Tür : Korku, Gerilim, Son Durak Serisi
  •   İzlenme: 2126
  •   1
     1
  •   Vizyon : 2000
  •   Süre : 98 Dk.
  IMDb6.7
  Dublaj
  1080P
  Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu izle
  Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu izle
  Çok tutulan video oyunu serisinden uyarlanan 100 milyon Dolarlık liste başı Resident Evil’in 3. ve son bölümü filmin kaldığı yerden devam ediyor. Artık Nevada çölünde saklanan Alice (Milla Jovo...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Korku, Aksiyon
  •   İzlenme: 629
  •   2
     0
  •   Vizyon : 2007
  •   Süre : 94 Dk.
  IMDb7.7
  Dublaj
  Ali Larter Haberleri Tümünü Gör
Resident Evil: Son Bölüm'den Son Poster Yayınlandı!13 Aralık 2016
Resident Evil: Son Bölüm filmi 24 Şubat 2017'de vizyona girecek!...
Haberi Oku   280   0
Ev Arkadaşı Olduğunu Bilmediğiniz Ünlüler!01 Kasım 2017
Hangi ünlüler birlikte yaşadı dersiniz?...
Haberi Oku   171   0