Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

  Ünlü Yönetmen Tom Hooper ve Logan’ın Yıldızı Dafne Keen Aynı Dizide!

Ünlü Yönetmen Tom Hooper ve Logan’ın Yıldızı Dafne Keen Aynı Dizide! 13 Mart 2018

"His Dark Materials" serisi ekrana aktarılıyor.

The King’s Speech’in yönetmeni Tom Hooper ve Logan filmiyle sükse yapan genç oyuncu Dafne Keen, His Dark Materials uyarlamasının kadrosuna katıldı.

Philip Pullman imzalı ünlü fantastik roman serisi His Dark Materials’dan uyarlanacak olan mini dizi, büyük prodüksiyonuyla da ses getirmeye hazırlanıyor. Sekiz bölümden oluşacak dizi, paralel evrende yaşayan yetim bir karakter olan Lyra’nın maceralarını konu edinecek. Dafne Keen’i başkarakter Lyra rolünde izleyeceğiz. Projenin senaryosunu Jack Thorne kaleme alacak.

Uzun bir ikna sürecinin ardından projeye dahil olduğu söylenen Tom Hooper ise dizinin tüm bölümlerinin yönetmen koltuğunda yer alacak.

Philip Pullman’ın ünlü serisi "Northern Lights", "The Subtle Knife" ve "The Amber Spyglass" olmak üzere üç romandan oluşuyor. Fizik, felsefe ve teolojinin birbirine geçtiği karmaşık bir masal niteliğinde olan seri, paralel evrenler arasında gezinebilen iki çocuğun büyüme hikayesini ele alıyor.

Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Pullman, Tranter, Gardner, Toby Emmerich, Carolyn Blackwood, Bethan Jones ve Deborah Forte yer alıyor.

BBC One tarafından sipariş edilen dizi, yapılmış en yüksek bütçeli İngiliz dizilerinden biri olacak.

 
  • Beğen
    0

GÜNÜN FİLMİ

1080P
Başlat Ready Player One izle
Başlat Ready Player One izle
Tarihler 2045 yıllarını gösterdiği zamanlarda dünya artık yaşanmaz bir hal almıştır. İnsanlar hayatlarındaki sıkıntıları unutmak adına OASIS isminde bir sanal gerçeklik oyunuyla hayatlarına anlam katmaya çalışmak...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 299
  •   1
      0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 140 Dk.
IMDb8.7
Altyazı

  BENZER HABERLER

  SON YAPILAN YORUMLAR Tümünü Gör
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir