Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

  Rusya Büyükelçiliği McMafia Dizisini Eleştirdi!

Rusya Büyükelçiliği McMafia Dizisini Eleştirdi! 13 Ocak 2018

Elçiliğin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, dizide çizilen Rus profiline itiraz geldi.

Hollywood Reporter’ın haberine göre Birleşik Krallık’taki Rusya Büyükelçiliği, McMafia dizisini, Birleşik Krallık’taki Rusları suçlu gibi resmettiği gerekçesiyle eleştirdi.

Rusya Büyükelçiliği, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda BBC yapımı dizinin Rusları olumsuz yönde portrelediğini söylerken bir anket açarak takipçilerinden şu anda Birleşik Krallık hapishanelerinde kaç tane Rus suçlunun bulunduğunu tahmin etmelerini istedi. Ankete katılanların yüzde 59’u “10’dan daha az” cevabını verdikten sonra Elçilik de doğru cevabın bu şık olduğunu açıkladı.

Büyükelçilik tepkisini şu sözlerle ifade etti: “McMafia, Britanya’yı, Rusyalı gangsterlerin oyun alanı gibi tasvir ediyor. Birleşik Krallık’taki Rusların suç işleme oranı, ulusal ortalamanın altında. Neyse ki takipçilerimiz BBC’nin yaydığı klişeleri dikkate almıyor.”

İngiliz gazetesi The Telegraph ise olayın üzerine Adalet Bakanlığının verilerini paylaştı. Buna göre geçtiğimiz Eylül ayından bu yana 35 Rus vatandaşı İngiltere Ve Galler hapishanelerine gönderildi. Bu sayı Polonya, Litvanya ve Portekiz gibi ülkelerin altındayken Yunanistan, Danimarka ve Belçika gibi ülkelere göre yüksek bir rakamdı.

1 Ocak’ta prömiyer yapan McMafia, Rusya’dan sürülen bir mafyanın Büyük Britanya’da yetişen oğlu Alex Godman’ın hikayesini ele alıyor.

 
  • Beğen
    0

GÜNÜN FİLMİ

1080P
Başlat Ready Player One izle
Başlat Ready Player One izle
Tarihler 2045 yıllarını gösterdiği zamanlarda dünya artık yaşanmaz bir hal almıştır. İnsanlar hayatlarındaki sıkıntıları unutmak adına OASIS isminde bir sanal gerçeklik oyunuyla hayatlarına anlam katmaya çalışmak...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 299
  •   1
      0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 140 Dk.
IMDb8.7
Altyazı

  BENZER HABERLER

  SON YAPILAN YORUMLAR Tümünü Gör
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir