Sunucu firmasından kaynaklı bakım çalışması sonlanmıştır. Sitemiz tekrar aktif olmuştur. İyi seyirler dileriz.
Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

  "Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları"ndan Göndermeli Kare!

12 Temmuz 2018

"Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları"nda Newt Scamander geri dönüyor.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları'ndan yeni kare geldi. Gelen karede yalnızca Newt Scamander'ı görmekle kalmıyor, aynı zamanda Tina'ya olan özleminin işaretleriini de yakalıyoruz. Zira Newt'ün o ünlü çantasında asılı olan kağıtlar arasında, birkaç sihirli yaratık çiziminin aynı sıra Tina'nın bir gazeteden kesilmiş olduğu görünen fotoğrafı da yer alıyor. Newt'ün pek de romantik olmadığını düşünenler için hoş bir sürpriz olabilecek bu detayın devam halkasında neleri işaret ettiği ise şu an için belirsiz...

İlk filmin sonunda güçlü karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander'ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanmıştı. Ancak kaçmayı başaran büyücü, kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlar. Asıl planı; büyü dünyasından uzak olan canlıların hepsine hükmedecek olan safkan büyücüler yetiştirmektir. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir...Edebiyat dünyasına adını altın harflerle kazıyan J.K Rowling'in yarattığı sihirli Harry Potter dünyasının spin-off projesi "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" filminin devam halkasında bir kez daha başrolü sihirli yaratık kaşifi Newt Scamander'a hayat veren Oscar ödüllü Eddie Redmayne üstlenirken, kadroda ona ilk filmden Porpentina "Tina" Goldstein rolündeki Katherine Waterston, Newt'ün Muggle yoldaşı Jacob Kowalski rolündeki Dan Fogler, Sihir Bakanı Seraphina Picquery rolündeki Carmen Ejogo, Leta Lestrange rolündeki Zoe Kravitz, Credence rolündeki Ezra Miller ve Tina'nın sevimli kardeşi Queenie rolündeki Alison Sudol ve Grindelwald rolündeki Johnny Depp eşlik ediyor. Jessica Williams, Claudia Kim, Callum Turner ve Jude Law da devam halkasında ilk defa izleyeceğimiz isimler olacak.

David Yates'in yeniden yönetmenlik koltuğuna geçtiği devam halkasında senaryo her zamanki gibi J.K. Rowling’e ait. "Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları” ülkemizde 16 Kasım’da vizyona girecek.

 
  • Beğen
    0

GÜNÜN FİLMİ

1080P
Yanlış Anlama İzle
Yanlış Anlama İzle
Yanlış Anlama Filminde Türkiye’de zor duruma düşmüş bir aile, kendilerine Azerbaycan’dan kalan miras için kalkar, Bakü’ye gider. Azeri ve Türk aile, mirası alabilmek için onlara ver...
  •   Tür : Komedi
  •   İzlenme: 139
  •   1
      0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 120 Dk.
IMDb5.2
Yerli

  BENZER HABERLER

  SON YAPILAN YORUMLAR Tümünü Gör
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir