Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

  Çok Satan 'Shantaram' Romanı Televizyona Uyarlanıyor!

Çok Satan 'Shantaram' Romanı Televizyona Uyarlanıyor! 13 Ocak 2018

Gregory David Roberts’ın çok satan kitabı, ekran izleyicisiyle buluşacak.

Gregory David Roberts’ın ünlü romanı “Shantaram”, Anonymous Content ve Paramount TV iş birliğinde ekrana transfer oluyor

Deadline’nın haberine göre, Bombay’ın yeraltı dünyasında geçen roman Anonymous Content ve Paramount TV tarafından televizyona uyarlanıyor. Buna ek olarak devam kitabı “The Mountain Shadow”un da dizi hakları satın alındı. Dizinin yürütücü yapımcılığını Nicole Clemens, Steve Golin, Andrea Barron üstlenecek.

Shantaram romanı, başkarakter Lin’in Bombay şehrinin yeraltı dünyasında yaşadığı maceraları ele alıyor. Lin sadık dostu Prabaker ile Avustralya’daki yüksek güvenlikli hapishaneden kaçtıktan sonra birlikte dilenci, gangste, fahişe, asker, göçmen ve oyunculardan oluşan gizli bir topluluğu keşfederler. Kimsesiz ve kimliksiz bir adam olan Lin, şehrin en yoksul mahallelerinden birinde klinik işletirken diğer yandan da Bombay mafyasında karanlık bir eğitim alır. Aşkı ve hayatın anlamını arayan Lin savaş, işkence, cinayet ve intikamla karşılaşır.

 
  • Beğen
    0

GÜNÜN FİLMİ

1080P
Başlat Ready Player One izle
Başlat Ready Player One izle
Tarihler 2045 yıllarını gösterdiği zamanlarda dünya artık yaşanmaz bir hal almıştır. İnsanlar hayatlarındaki sıkıntıları unutmak adına OASIS isminde bir sanal gerçeklik oyunuyla hayatlarına anlam katmaya çalışmak...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 329
  •   1
      0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 140 Dk.
IMDb8.7
Altyazı

  BENZER HABERLER

  SON YAPILAN YORUMLAR Tümünü Gör
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir