Sitemizdeki Yabancı filmlerin %20i sorunsuz hale getirildi. Yerli filmler için çalışmalarımız başlamış durumda. İyi seyirler dileriz.
Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

Richie Mehta

  •   Doğum Yeri: Kanada
  •  Doğum Tarihi:
  •   0 Hayranı Var
Richie Mehta, bir Kanadalı film yönetmeni. İlk uzun metrajlı filmi Amal, 2008'de piyasaya çıktı ve 29'uncu Genie Ödülleri'nde En İyi Film ve En İyi Yönetmen dalında gösterildi.
Kardeşi Shaun bir yazar. Amal, 2005 Koleksiyonundaki Bir Dilim'den kısa bir hikayeye dayanıyordu. Richie ve Shaun, film yönetmeni Deepa Mehta ile ilgili değiller.
Mehta, University of Toronto Mississauga'ya lisans öğrencisi olarak katılmış ve UTM kampus gazetesi The Medium'da sanat editörü ve başyazar olarak çalışmıştır.
Mehta, Ekim 2015'te Ridley Scott ve Anurag Kashyap ile birlikte Google'ın bir günde Hindistan belgeseli için yönetici yapımcı olarak bir araya geldi. Proje, Hindistan genelindeki insanlar için günün anılarını çekip Google'ın resmi web sitesinde yüklemekti.
 
  Richie Mehta Haberleri Tümünü Gör
!f Filmleri 32 Şehir, 42 Farklı Noktada!18 Ocak 2017
Koca Dünya’dan Tanna’ya 5 !f filmi yollara düşüyor!...
Haberi Oku   230   0
!f İstanbul'da 22 Şubat Programı!22 Şubat 2017
16. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali tam gaz devam ediyor!...
Haberi Oku   174   0