Sitemizdeki Yabancı filmlerin %20i sorunsuz hale getirildi. Yerli filmler için çalışmalarımız başlamış durumda. İyi seyirler dileriz.
Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

Dinesh D’Souza

  •   Doğum Yeri: Hindistan
  •  Doğum Tarihi: 25 Nisan 1961
  •   0 Hayranı Var
Dinesh Joseph D'Souza, Hintli bir Amerikalı siyasi yorumcu, yazar ve film yapımcısıdır. Eskiden Amerikan Kurumsal Enstitüsü ve Hoover Enstitüsü ile ilişkiliydi. 2010'dan 2012'ye kadar New York'taki bir Hristiyan okul olan The King's College'ın başkanlığını yaptı.
Mumbai'de dünyaya gelen D'Souza, değişim öğrencisi olarak Amerika Birleşik Devletleri'ne geldi ve Dartmouth College'dan mezun oldu. 1991'de vatandaşlığa geçti. New York Times'ın en çok satan kitaplarının yazarlığını ve Christian apologetics başlıklarını da içeriyordu. D'Souza, Yeni Atheism'i eleştiriyor. 2012'de D'Souza 2016 filmini yayınladı: Obama'nın Amerika, Obama'nın Öfkesinin Kökleri adlı D'Souza'nın 2010 kitabına dayanan bir anti-Obama polemiği; ABD'de üretilen en yüksek brüt muhafazakar belgesel filmdi.
Ocak 2014'te D'Souza, 2012 ABD Senatosu kampanyasına yasadışı katkıda bulunduğu iddiasıyla suçlandı ve bu suç ABD yasalarına göre ağırdı. 20 Mayıs 2014'te D'Souza, yasadışı bir siyasi kampanya bağışı yapmak için bir "saman donörü" kullanmanın bir sorumluluğunu Federal Mahkeme'de suçlu bulundu. 23 Eylül'de sekiz ay San Diego'da evinin yanında yarım evde, beş yıllık denetleme ve üç bin dolar para cezasına çarptırıldı.
2016'da D'Souza, hem D'Souza'nın Demokrat Parti hakkındaki kişisel anlatısını sunan ve 2016 yılının en yüksek hasılatlı belgesel filmi olan Hillary's America adlı yeni bir belgesel film ve kitap yayınladı. D'Souza, en yüksek hasılat yapan muhafazakar belgesel film yapımcısı olarak kabul edilir Bugün çalışıyorum. Filmleri tartışmalara konu olmuş ve ağır partizan olmak ve komplo teorilerini savunmak için eleştirilmiştir.
D'Souza, 1961'de Mumbai'de dünyaya geldi. Anne-babası, babasının Johnson & Johnson'ın bir yöneticisi olduğu, annesinin ev hanımı olduğu Goa eyaletindeki Goa eyaletindeki Roma Katolikleri idi. D'Souza, Mumbai'deki Cizvit St. Stanislaus Lisesine (daha sonra 'Bombay' olarak anıldı) katıldı. 1976 yılında mezun oldu ve 11. ve 12. yıllarını Mumbai'de bulunan Sydenham College'da tamamladı. 1978'de D'Souza, Rotary Gençlik Değişimiyle Amerika'ya gitti ve Arizona, Patagonya'daki yerel halk okuluna gitti. Dartmouth College'da matematik eğitimi aldı. 1983 yılında İngilizce Bachelor of Arts ile mezun olduktan sonra Phi Beta Kappa'ya üye oldu. D'Souza, Dartmouth'dayken, Dartmouth College'a bağlı olmayan, mezunlar tarafından sübvanse edilen ve öğrenciler tarafından düzenlenen bağımsız bir yayın olan The Dartmouth Review'e yazdı.
D'Souza, Dartmouth'tan mezun olduktan sonra, bir grup Princeton Üniversitesi mezunu tarafından finanse edilen The Prospect adlı bir aylık editör oldu. Gazeteci ve yazarlar, D'Souza'nın editörlüğü sırasında, diğer şeylerin yanı sıra, üniversitenin olumlu eylem politikalarını eleştirerek, çok fazla tartışmalara neden oldular.
1985-1987 yılları arasında D'Souza, daha sonra Washington, DC'deki The Heritage Vakfı tarafından yayınlanan Policy Review'ın bir editörlüğünü yaptı. D'Souza, Eylül 1985'te "Piyonlar Piskoposlar" yazısında ABD'deki Katolik piskoposların teorisini hazırladı. ABD'li liberaller tarafından, D'Souza'nın inandıklarında, dini inançlarını ödünç verdikleri bu konulardan çok az şey bildiklerini ABD askeri birikimini ve yurtdışındaki güç kullanımını reddetmek için manipüle edildi:
Bu piskoposlarla yapılan mülakatlar, imza koydukları ve dini otoritelerini ödünç verdikleri fikir ve önerileri hakkında çok az şey bildiklerini ya da hiçbir şey bilmediklerini ortaya koymaktadır. Piskoposlar, mevcut savunma ve ekonomik programlara yabancıdır ve genel anlamda Sovyet askeri kabiliyetini dahi tanımlayamamaktadır; bütçenin şu anda ne kadar savunmaya gittiğini bilmemekte ne kadarının sosyal programlara yeniden dağıtılması gerektiği konusunda masum değildirler ve masumlar Bu sorular akıllı layman tarafından tartışılan en temel kavramlardır.
1987-1988 yılları arasında Başkan Ronald Reagan yönetiminde politika danışmanı olarak görev yapıyordu.
1991'de vatandaşlığa kabul edilmiş bir ABD vatandaşı oldu. 2007 başlarında D'Souza, Evrim Düşüncelerini 9/11 Suçunun Solunda ve Sorumluluğunda yayınladı ve burada, 11 Eylül saldırılarına yol açan Müslüman öfkesinin Amerikan solundaki kültürel solun sorumluluğunu üstlendiği belirtildi. Müslümanların özgürlük ve demokrasi yüzünden Amerika'dan nefret etmediklerini, ancak Amerika'yı ahlaki ahlaki sapıklığını (cinsel eğitime desteğini) dünyaya dayattığını düşünüyorlardı. D'Souza'nın şu sonucuna varıyor: "[George W.] Bush yönetimi ve muhafazakârlar, Amerikan popüler kültürünü teşvik etmeyi bırakmalı, çünkü Müslüman öfkenin patlaması yapıyor, ancak birkaç istisna dışında sağ savunmayı zahmet etmemelidir Amerikan filmleri, müzik ve televizyon gibi geleneksel değerler açısından geleneksel değerler açısından savunulamazlar.Ayrıca neden solun değerini bertaraf edersek, halkımız Amerika'yı niye savunsun ki? Müslümanlar ve diğerleri, liberal değerler tarafından üretilen küresel ahlaki dejenerasyonu kınamaktadırlar. " Kitap, büyük Amerikan gazetelerinde ve dergilerde eleştirildi ve diğer şeylerin yanı sıra "9/11'ten beri büyük bir ev tarafından yayınlanan terörle mücadelede en kötü kurgu kitap" ve "ulusal bir rezalet" olarak nitelendirildi. D'Souza'nın kitabı bir tartışmaya yol açtı. Muhafazakar hareket. Muhafazakâr eleştirmenleri, kültürel solun 9 / 11'den sorumlu olduğuna dair tezi ile alay etti. Buna karşılık, D'Souza, National Review Online'da 6.500 kelimelik bir makale yayınladı ve NRO, daha sonra D'Souza'yı karakter öldürme, elitizm ve yalancı entelektüelizmden suçlayan muhafazakar yazarlardan bir dizi yanıt yayınladı.
Hıristiyanlık ve Ölüm Sonrası Yaşam Hakkında Çok Harika olan Hıristiyan özür Kitabı: The Library, The New York Times'ın En Çok Satanlar listesinde yer aldı.
1992'de D'Souza, Washington DC'de çalışırken ilk tanıştığı Dixie Brubaker ile evlendi. 1995'te doğan bir kıza sahip. D0 Souza, Ölüm Sonrası Yaşam: Kanıt adlı kitabında Dixie'nin, 19 yaşındayken ölüm tecrübesi yaşıyordu. D'Souza, King's College'ın başkanı olarak New York'a taşınana kadar çift California'da birlikte yaşıyordu. Karısının ve kızının kaldığı San Diego yakınlarında bir ikametgah sürdürdü.