Sitemizdeki Yabancı filmlerin %20i sorunsuz hale getirildi. Yerli filmler için çalışmalarımız başlamış durumda. İyi seyirler dileriz.
Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

Winter Ave Zoli

 •   Doğum Yeri: ABD
 •  Doğum Tarihi: 30 Mart 1980
 •   0 Hayranı Var
Winter Ave Zoli, FX'in TV dizisi Sons of Anarchy'de Lyla Winston rolüyle tanınan Amerikalı bir aktrist ve modeldir.

« HAYATI »

Zoli, New Hope, Pennsylvania'da dünyaya geldi. 11 yaşındayken ailesi ile Çekoslovakya'ya taşındı. Prag'da yaşıyordu (bugün Çek Cumhuriyeti'nde). Ortaokul ve liseyi Prag Uluslararası Okulunda okudu. Bale okudu, ancak sahne ve oyunculuk sanatı için bir sevgi geliştirdikten sonra müzikal tiyatroya geçti.

13 yaşındayken Prag'a gelen Avrupa ve Amerika imalatlarında çalışmaya başladı. 17 yaşındayken Carnegie-Mellon yaz okulu tiyatro programına katıldı ve 19 yaşında oyun yazarı David Mamet ve aktör William H. Macy tarafından New York'ta kurulan Atlantic Theatre Company oyunculuk okuluna kaydoldu.

« KARİYERİ »

Profesyonel programdan mezun olduktan sonra, Kış Los Angeles'a taşındı. 2007 filmi Sex and Death 101'de fast food güzellikleri Alexis olarak göründü. 2009 Çek filmi The Pagan Queen'de efsanevi Libuše rolünü üstlendi. Kış, Amerikan TV dizisi Sons of Anarchy'de Lyla Winston rolünde uluslararası alanda daha fazla tanınmıştı. Playboy dergisinin Mart 2011 sayısında çıplaktı ve "çıplaklığın kendisi için bir problem olmadığını" söyledi.

2016'da Kış, Mischa Barton, Jackson Davis, Trent Ford, Dana Rosendorff, Lance Henriksen, Jake Busey ve Gerry Bednob'un karşısındaki Deserted (2016 filmi) rolüyle oynadı. Film, bir grup arkadaşın "Ölüm Vadisi" ndeki bir müzik festivaline yolculuğa çıkan bir psikolojik gerilim filmi. Bu da, onları gezegendeki en çarpıcı fakat affedici olmayan topoğrafik arazide umutsuz bir şekilde kaybolmalarıyla sonuçlanıyor.

 
  Winter Ave Zoli Rol Aldığı Filmler - Winter Ave Zoli FilmleriTümünü Gör
 • 1080P
  Hiçliğin Ortasında izle
  Hiçliğin Ortasında izle
  Hapisten yeni çıkan 24 yaşındaki Jae, eski evine kardeşinin yanına döner. İçindeki gitme arzusunu bastıramayan genç kadın, kardeşinin yol gezisi teklifini kabul eder. Ancak yolda arabaları bozulunca hiçliğ...
  •   Tür : Gerilim
  •   İzlenme: 417
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2016
  •   Süre : 92 Dk.
  IMDb5.3
  Dublaj
  Winter Ave Zoli Resimleri Tümünü Gör
Winter Ave Zoli
Winter Ave Zoli
Winter Ave Zoli
Winter Ave Zoli
Winter Ave Zoli
Winter Ave Zoli