Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir.

Görkem Sevindik

  •   Doğum Yeri: Türkiye
  •  Doğum Tarihi: 17 Ekim 1986
  •   1 Hayranı Var
Görkem Sevindik, 17 Ekim 1986 tarihinde Adanada doğmuştur.
Eğitim öğretim hayatını burada tamamlayan Görkem Sevindik’in en büyük hayali ise oyuncu olmaktı. Sinema ve tiyatroculuk için içerisinde inanılmaz bir sevgi besleyen Görkem çok disiplinli ve çok çalışkan birisiydi ve idealleri vardı bu ideallerinin peşinden koşarak İstanbulun yolunu tuttu ve burada çabalamaya uğraşmaya başladı. Ardından Görkem Sevindik msm ye katıldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almaya başladı.
Kendisini yavaş yavaş geliştirmeye başlayan Görkem Sevindik takip eden yıllarda Uğur Uludağın tiyatro ekibine katıldı buradada çalışmalarına ve egitimine devam ederek kendisini geliştirmeyi sürdürdü. Bu tiyatro ekibinde küçük rollerde kendini gösterme şansını bulan Görkem Sevindik ilerleyen zamanlarda kendisini kanıtlamak adına Best Model yarışmasına katıldı fakat burada çok büyük bir başarı elde edemeyen Görkem Sevindik tekrar ideallerinin peşinde koşmaya devam ederek tiyatro ve sinema oyuncusu olmak için çabaladı. Daha sonra Pana Film Akademi’nin açıldıgını duydu ve hemen buraya kayıt oldu. Burada Kurtlar Vadisinin yapımcısı olan Raci Şaşmaz ile tanıştı ve Raci Şaşmaz onu çakırın oğlu pusata ve çakıra çok benzedigi için bu rolde oynaması için bir teklif sundu. Ardından Görkem Sevindik Kurtlar Vadisi dizisinde boy göstermeye başladı. Bu rol sayesinde kendisini kanıtlama fırsatı eline geçen görkem bu fırsatları iyi degerlendirdi ve değerlendirmeye de devam ediyor.
Görkem kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesi edindi ve yüzlerce binlerce insanı peşinden sürükler hale geldi. Küçüklügünden beri Kurtlar Vadisi Hayranı oldugunu belirten Görkem Sevindik bu rolü oynama teklifi geldigi zaman çok şaşırmış ve çok mutlu olmuştur. Oyunculuk hayatına hala devam etmekte olan Kurtlar Vadisi ile başlamış ve bu dizi ile oyunculuk hayatını devam ettirmektedir.
İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı Pusat karakteri ile yaşayan Görkem Sevindik;  Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Söz dizisinin kadrosunda yer almaktadır ve Üstçavuş Mücahit karakterini canlandırmaktadır.