Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

  "Labirent: Son İsyan"da Ölümüne Kaçış!

13 Ocak 2018

"Labirent: Son İsyan"dan gelen klipte Thomas ve arkadaşları hayatta kalmak için korkunç bir risk alıyor.Labirent serisinin son halkası Labirent: Son İsyan'da ölümcül kaçış! WCKD tesisinde kapalı kalan Thomas ve arkadaşları, yakalanmaktan kurtulmak için ölümcül bir riske giriyor. Minho, Newt ve Thomas, WCKD yetkililerinden kaçabilmek için uzun bir atlayıştan sağ çıkmak zorunda!

Serinin 2. filmi "Labirent: Alev Deneyleri"nin sonunda WCKD tarafından yakalanan Minho'yu kurtarma görevine girişen Thomas, belli ki Newt'le birlikte Minho'yla ulaşmayı başarmış. Ancak onu tesisten kurtarmak pek de kolay olmayacak gibi... Serinin gedikli kötü adamı Jansen, Thomas'ın ve arkadaşlarının her daim peşinde.

Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon WCKD'e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Ancak Teresa'nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha WCKD'a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho'nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyememişlerdir. Minho'yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşer. Bu uğurda aldıkları kararlar yalnızca arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecektir...

“Labirent” üçlemesini sonlandıracak olan filmin başrollerinde Dylan O'Brien (Thomas), Thomas Brodie-Sangster (Newt), Rosa Salazar (Brenda), Giancarlo Esposito (Jorge), Ki Hong Lee (Minho) yer alırken, kadroda Kaya Scodelario (Teresa), Walton Goggins (Lawrence), Nathalie Emmanuel (Harriet), Katherine McNamara (Sonya), Patricia Clarkson (Ava Paige), Aidan Gillen (Janson), Dexter Darden (Frypan), Barry Pepper (Vince) ve Jacob Lofland (Aris) bulunuyor.

"Labirent" serisinin 3. devam halkası "Labirent: Son İsyan" 26 Ocak 2018'de ülkemizde dönmeye başlayacak!

 
  • Beğen
    0

GÜNÜN FİLMİ

720P
Kurtlar Vadisi Vatan izle
Kurtlar Vadisi Vatan izle
Kurtlar Vadisi Vatan filminde 15 Temmuz 2016 darbe girişimi gecesi yaşana bazı olaylar beyazperdeye aktarılacak. Filmin darbe girişimi sonrası Kurtlar Vadisi: Darbe adıyla çekileceği açıklanmış, ancak isim hakkına Temmuz'...
  •   Tür : Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 1852
  •   4
      0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 105 Dk.
IMDb6.4
Yerli

  BENZER HABERLER

  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir