Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

  Jason Bourne’lu Diziye Pilot Bölüm Onayı!

Jason Bourne’lu Diziye Pilot Bölüm Onayı! 16 Nisan 2018

USA Network’ten dört yeni diziye pilot bölüm onayı geldi.

USA Network’ün pilot bölüm onayı verdiği dört dizinin arasında, Jason Bourne evreninden uyarlanan dizi de var.

Universal Cable Productions’ın yapımını üstleneceği dizilerden ilki, CIA’in Treadstone adı verilen projesinin nasıl başladığını ve ne gibi eylemler yaptığını ekrana taşıyacak. Üst düzey yeteneklere sahip suikastçılar yetiştiren programın ürünlerinden biri de Jason Bourne’dur. Treadstone'un yaratıcısı Tim Kring senaryoya da imzasını atıyor. Ramin Bahrani ise yönetmen koltuğundaki isim.

Denis Leary’nin imzasını taşıyan Erase ise yozlaşmış bir polisin Alzheimer’a yakalanmasını ve zamanında işlediği hataları telafi etmeye çabalamasını ele alan bir kara komedi. Alex Cary ve Jim Serpico dizinin yürütücü yapımcıları.

Ross Thomas’ın aynı adlı romanından uyarlanan Briarpatch, kız kardeşi bir patlamada öldükten sonra katili bulmak için evine geri dönen dedektif Allegra Dill’in hikayesini ele alacak. Mr. Robot’un yaratıcısı Sam Esmail’in yürütücü yapımcıları arasında yer aldığı dizinin senaryosunu Andy Greenwald kaleme alıyor.

Dare Me ise Megan Abbott’un romanından ekrana taşınıyor. Küçük bir Amerikan kasabasında geçen dizi, lisede geçecek ve ponpon kızlar arasındaki rekabetin eğlenceli hikayesini ele alacak. Dizinin senaryosunda romanın yazarı Abbott’un imzası var.

 
  • Beğen
    0

GÜNÜN FİLMİ

720P
Kurtlar Vadisi Vatan izle
Kurtlar Vadisi Vatan izle
Kurtlar Vadisi Vatan filminde 15 Temmuz 2016 darbe girişimi gecesi yaşana bazı olaylar beyazperdeye aktarılacak. Filmin darbe girişimi sonrası Kurtlar Vadisi: Darbe adıyla çekileceği açıklanmış, ancak isim hakkına Temmuz'...
  •   Tür : Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 1860
  •   4
      0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 105 Dk.
IMDb6.4
Yerli

  BENZER HABERLER

  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir