Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

  Catch-22: George Clooney’nin Yerine Kyle Chandler Geldi!

Catch-22: George Clooney’nin Yerine Kyle Chandler Geldi! 16 Nisan 2018

Hulu dizisinin başrolü değişti.

Hulu’nun iddialı mini dizisi Catch-22, başrolünde George Clooney yerine Kyle Chandler’a yer verecek. Kararı, aynı zamanda dizinin yürütücü yapımcısı da olan Clooney ve Hulu verdi.

Ünlü aktör canlandıracağı Albay Cathcart karakterini Chandler’a teslim etse de kendisini yardımcı karakterlerden biri olan Scheisskopf rolünde izleyeceğiz. Clooney’nin yapımcı ve yönetmen koltuğunda daha aktif olmayı istediği için bu değişikliğin yapıldığı belirtildi.

Joseph Heller’ın aynı adlı satirik romanından uyarlanan altı bölümlük dizi, U.S. Air Force pilotu John Yossarian’ın öyküsünü takip ediyor. Savaş gerçeğiyle yüzleştikten sonra öfkeyle dolan Yossarian insanları öldürmeyi kabul edemez. Pilotluktaki bir kurala göre ise bir görevi yapmayı kabul etmemesi onu bu görevden uzaklaştırmaya yeterlidir. Ancak burada işler hiç de bu şekilde ilerlemez.

Ünlü roman, 1970’de usta yönetmen Mike Nichols tarafından beyaz perdeye de uyarlandı ve film zamanla kült mertebesine erişti.

Chandler’ın ekranda ve perdede boy gösterdiği yapımlar arasında Game Night, First Man, Godzilla: King of the Monsters ve Friday Night Lights yer alıyor.

 
  • Beğen
    0

GÜNÜN FİLMİ

1080P
Yanlış Anlama İzle
Yanlış Anlama İzle
Yanlış Anlama Filminde Türkiye’de zor duruma düşmüş bir aile, kendilerine Azerbaycan’dan kalan miras için kalkar, Bakü’ye gider. Azeri ve Türk aile, mirası alabilmek için onlara ver...
  •   Tür : Komedi
  •   İzlenme: 218
  •   3
      0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 120 Dk.
IMDb5.2
Yerli

  BENZER HABERLER

  SON YAPILAN YORUMLAR Tümünü Gör
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir