Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

  Bobby Kennedy for President’ın Fragmanı Geldi!

Bobby Kennedy for President’ın Fragmanı Geldi! 13 Nisan 2018

27 Nisan'da gösterime giren belgesel serisine ilk bakış.Netflix’in dört bölümden oluşan belgesel dizisi Bobby Kennedy for President, ilk resmi fragmanını yayınladı. Tribeca Film Festivali’nde prömiyer yapmaya hazırlanan dizi, 27 Nisan’da tüm dünyada aynı anda Netflix platformunda gösterime giriyor.

Yönetmen Dawn Porter’ın imzasını taşıyan belgesel serisi, Amerikan siyaset tarihinin en önemli figürlerinden biri olan Robert F. Kennedy’nin hayatını işleyecek. Dizi, Kennedy’nin özel hayatını ve kariyerini ekrana taşırken bir kısmı daha önce görülmemiş arşiv kayıtlarını ve röportajları da izleyiciyle buluşturacak.

Bobby Kennedy for President’ın yürütücü yapımcılığını Laura Michalchyshyn, Dawn Porter, Dave Sirulnick, Justin Wilkes, Jon Kamen, Nestan Berhrans ve Gunnar Deddio gibi isimler üstleniyor. Dizinin prodüksiyonunu ise RadicalMedia, Trilogy Films ve LooksFilm yürütüyor.

 
  • Beğen
    0

GÜNÜN FİLMİ

1080P
Yanlış Anlama İzle
Yanlış Anlama İzle
Yanlış Anlama Filminde Türkiye’de zor duruma düşmüş bir aile, kendilerine Azerbaycan’dan kalan miras için kalkar, Bakü’ye gider. Azeri ve Türk aile, mirası alabilmek için onlara ver...
  •   Tür : Komedi
  •   İzlenme: 218
  •   3
      0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 120 Dk.
IMDb5.2
Yerli

  BENZER HABERLER

  SON YAPILAN YORUMLAR Tümünü Gör
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir